KONST / Ramar / Tavelram 5122566
nr 512 2566
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 19x24
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 mars 2008
kl 17:30:17
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr
450 kr
650 kr
600 kr
Tavelram
nr 512 2566
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 19x24
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 3 mars 2008 |